• دانلود برنامه اندروید,دانلود بازی اندروید,اس ام اس

 • دانلود برنامه اندروید,دانلود بازی های موبایل

 • موبفا
  دانلود برنامه و بازی اندروید
  , تاريخ : آبان 10ام, 1396

  Wifi WPS Unlocker همانطور که از اسمش پیداست با این نرم افزار اندروید میتوانید به راحتی وارد مودم هایی شوید که WPS آن ها روشن است.

  قبل از توضیح این برنامه باید عنوان گردد که همیشه wps مودم خود را از داخل تنظیمات آن خاموش کنید ، اگر بلد نیستید از اپراتور ADSL خود بخواهید برایتان توضیح دهد. با آف کردن این گزینه هیچ نفوذی نمیتواند متوجه مودم شما شود.

  با Wifi WPS Unlocker براحتی میتوانید به وای فای نفوذ کرده و حتی کد اولیه ی مودم را تغییر دهید.

  هم اکنون از موبفا این برنامه را ( Wifi WPS Unlocker 2.2.5 Unlocked ) صرفا جهت سرگرمی دانلود نمایید و از اینترنت مردم استفاده ی بی اجازه نکنید چراکه حرام است!


  ادامه مطلب دانلود Wifi WPS Unlocker 2.2.5 Unlocked اندروید – برنامه نفوذ به وای فای مودم ADSL اندروید+کرک شده

  NetGuard no root firewall نت گارد نرم افزاری بسیار کاربردی و مفید برای گوشی های اندروید، به زبان ساده این برنامه به شما کمک میکند دسترسی نرم افزار ها و اپ های موجود در موبایلتان را به اینترنت محدود کنید. یعنی به عنوان مثال شما وقتی اینترنت همراه (موبایل دیتا) ی خود را آن میکنید همه ی برنامه هایی که هنگام نصب از شما مجوز دسترسی به اینترنت را گرفته اند شروع به فعالیت میکنند و حجم اینترنت شما را مصرف میکنند.

  NetGuard  به شما این امکان را میدهد تا مدیریت کنید کدام برنامه به اینترنت دسترسی داشته باشد و کدامیک خیر (بع عنوان فایروال)! خوبی این نرم افزار این هست که اولا این نسخه که از موبفا دانلود میکنید ورژن کامل و پرو ی برنامه هست و محدودیت های نسخه رایگان را ندارد. ثانیا نیاز به روت ندارد و همه ی شما عزیزان براحتی میتوانید آن را نصب کنید و از آن استفاده نمایید.


  دانلود NetGuard no root firewall 2.139 - نرم افزار فایروال اندروید +بدون نیاز به روت
  ادامه مطلب دانلود NetGuard no root firewall 2.139 – نرم افزار فایروال اندروید +بدون نیاز به روت

  , تاريخ : تیر 29ام, 1393

  حتما تا به حال برای شما هم پیش آمده هست که میخواهید یک فایل نه چندان حجیم را با موبایل خود دانلود کنید اما با مشکل سرعت و قطعی مواجه شده اید و بارها دانلود شما نا تمام مانده است. خب دیگران نگران این مشکل نباشید با نرم افزار بسیار عالی Advanced Download Manager Pro میتوانید براحتی فایلهای خود را با بالاترین سرعت دانلود کنید. با برنامه ADM میتوانید فایلهای خود را با قابلیت رزیوم دانلود کنید آن هم با بالاترین سرعت چرا که این برنامه فایلها در 9 پارت شروع به دانلود میکند . این برنامه بسیار کاربردی را هم اکنون از موبفا دانلود نمایید.

   www.Mobfa.Org_j6V9hs0GhgZqtit9c1C5.jpg (320×569)

 • آخرین مطالب ارسالی

 • دانلود بازی اندروید, دانلود برنامه اندروید, اس ام اس,کلیپ