• دانلود برنامه اندروید,دانلود بازی اندروید,اس ام اس

 • دانلود برنامه اندروید,دانلود بازی های موبایل

 • موبفا
  دانلود برنامه و بازی اندروید
  , تاريخ : آبان 7ام, 1396

  Relax Melodies P: Sleep Yoga نرم افزار بی نظیر اندرویدی برای آرامش و آسایش شما در موقع خوابیدن و یا ریلکس کردن است. این نرم افزار در ورژن فول و کاملش که همین ورژن را از موبفا دریافت خواهید نمود شامل بیش از 100 آهنگ و ملودی و صدای تاپ هست که میتوانید از آن ها برای خود یک مجموعه بسازید از آهنگ ها و نواهایی مانند: صداهای طبیعت، ملودی های محیط، صدای سفید، صدای صورتی و صدای قهوه ای.

  این نرم افزار بی نظیر اندروید Relax Melodies P: Sleep Yoga دارای 6 نوع فرکانس مختلف بر مبنای نبض مغز و ایزوکرونیک تونز isochronic tones که این فرکانس ها و تون ها به ریلکس شدن شما و خوابین شما کمک می نماید.

  این برنامه برای مدیتیشن نیز خط راهنمای خاص خود را دارد و شما میتوانید از این راهنما و آهنگ هایی که به شما پیشنهاد میدهد استفاده نمایید و مدیتیشن و ریلکسیشن و یوگا کنید.

  با Relax Melodies P: Sleep Yoga آماده خواب شوید، به موزیک های آن گوش دهید، به خواب بروید، و اجازه بدهید تایمر برنامه آهسته آهسته صدای موزیک را کم و قطع نماید…

  این برنامه در چند رسانه ی معروف دنیا از جمله The Today Showو  The Guardian معرفی و تایید شده است.

  هم اکنون این برنامه بی نظیر اندروید را به رایگان و به صورت فول ورژن و پریمیوم از موبفا دانلود نمایید و از آن استفاده کنید و تاثیر آن را ببینید.


  دانلود برنامه ملودی های ریلکسیشن و مناسب خوابیدن اندروید
  ادامه مطلب دانلود برنامه ملودی های ریلکسیشن و مناسب خوابیدن اندروید – Relax Melodies P: Sleep Yoga 6.0.3 +فول ورژن

  , تاريخ : شهریور 3ام, 1393

  دانلود نرم افزار اندروید Sleep as Android – مثل اندروید بخوابید – اندروید . آیا در بیدار شدن مشکل دارید ؟ آیا زیاد خواب می مانید ؟ این برنامه یک نرم افزار بسیار خوب برای مدیریت زمان بیداری شماست ، Sleep as Android علاوه بر بیدار کردن شما به طور پیوسته وضعیت خواب و بیداری شما را ردگیری میکند و گراف آنها را برای شما نمایش میدهد . علاوه بر اینها میتوانید برای متوقف نمودن صدای زنگ بیدار شدن از حل کردن یک سری اعمال ریاضی ساده و یا وارد کردن یک سری حروف نمایش داده شده استفاده نمایید. هم اکنون Sleep as Android را از موبفا دانلود نمایید و از آن لذت ببرید.

  www.Mobfa.Org_Android_f4goXGkhAzN9onXC4KB7.png (300×300)

  ادامه مطلب دانلود نرم افزار اندروید Sleep as Android – مثل اندروید بخوابید – اندروید

  , تاريخ : مرداد 1ام, 1393

  بارها برایتان پیش آمده که در حال خواندن کتاب و یا کار دیگری با موبایل خود باشید و احساس خستگی چشم و ناراحتی چشم را داشته باشید. این برنامه با ایجاد یک فیلتر در دیسپلی گوشی از این آسیب ها جلوگیری میکند .هم اکنون از موبفا دانلود نمایید.

  www.Mobfa.Org_RxiWtiJNMONnwe0UChrd.jpg (320×569) www.Mobfa.Org_vxljvzMOzo6JtqOpgWM1.jpg (320×569)

  ادامه مطلب اپلیکیشن اندروید , فیلتر گذاری روی صفحه برای محافظت از چشم

 • آخرین مطالب ارسالی

 • دانلود بازی اندروید, دانلود برنامه اندروید, اس ام اس,کلیپ