• دانلود برنامه اندروید,دانلود بازی اندروید,اس ام اس

 • دانلود برنامه اندروید,دانلود بازی های موبایل

 • موبفا
  دانلود برنامه و بازی اندروید
  , تاريخ : مهر 22ام, 1396

  بررسی مشکلات نرم افزار تپسی Tap30 سفیران (رانندگان) با توجه به همه گیر شدن نرم افزار های آنلاین گرفتن تاکسی در شهرهای ایران و افزایش تعداد رانندگان در شهرهایی مثل مشهد ، تهران، تبریز و… برآن شدیم تا مشکلاتی که در این مدت رانندگان (سفیران) عزیز و محترم با آن ها دست و پنجه نرم میکنند را شرح داده و راه حل های آن را ارائه دهیم :

  در این قسمت به بررسی مشکلات نرم افزار تپسی تپ 30 (tap30) سفیران میپردازیم.

  با ادامه مطلب موبفا همراه باشید…


  بررسی مشکلات نرم افزار تپسی Tap30 سفیران

  قبل از هر کاری لطفا نرم افزار تپسی خود را از بازار بروزرسانی نمایید. ( بررسی مشکلات نرم افزار تپسی Tap30 سفیران )

  مشکل اول نرم افزاری در برنامه Tap30 تپسی ویژه سفیران: 

  مشکل در عدم برقرار ارتباط با سرور تپسی باشد، این در حالی روی میدهد که شما در جاهای دیگر گوشی خود به عنوان مثال تلگرام اینترنت دارید و دیتا رد و بدل میشود اما با نرم افزار تپسی با مشکل مواجه هستید :

  برای رفع این مشکل راه حل ساده آن تعویض APN اتصال به اینترنت اپوراتور شما هست. برای این منظور وارد تنظیمات شوید به قسمت More Networks یروید، Mobile networks را انتخاب کنید، سپس روی Access point names بزنید، در این مرحله روی علامت مثب کلیک کنید تا یک APN جدید بسازید بدون پروکسی های اپراتورهای ایرانسل و همراه اول. روی مثبت بزنید، در صفحه باز شده name را انتخاب کنید و سپس APN ، برای هر دو یک اسم انتخاب کنید و آن را ذخیره کنید ، حال به صفحه قبل برگردید (APNs) ، چیزی که جدید ساخته اید را انتخاب کنید و صبر کنید تا مجددا ارتباط اینترنتی شما برقرار شود.

  بررسی مشکلات نرم افزار تپسی Tap30 سفیران

  مشکل دوم نرم افزاری در برنامه Tap30 تپسی ویژه سفیران: 

  پیغام عدم ارتباط با گوگل پلی سرویس Google play service می باشد ، برای رفع این مشکل ابتدا مرحله قبل را انجام دهید در صورت وجود مشکل ، ابتدا از طریق نرم افزار  Play Store لاگین کنید با ایمیل و پسورد ایمیل خود (جیمیل) سپس به قسمت my apps بروید و اپلیکیشن Google را بروز رسانی کنید.پیشنهاد میشود بقیه ی اپلیکیشنهای مربوط به گوگل نظیر Maps و Google play games را هم آپدیت نگه دارید.

   

  بررسی مشکلات نرم افزار تپسی Tap30 سفیران

  مشکل سوم نرم افزاری در برنامه Tap30 تپسی ویژه سفیران: 

  مشکل بعدی که امکان مواجه با آن را داشته باشید عدم مکان یابی شما می باشد چه در برنامه تپسی و چه در نرم افزار مسیر یاب Maps برای رفع این مشکل به آموزش زیر مراجعه نمایید:

  حل مشکل کار نکردن Maps – آموزش رفع مشکل عدم مسیر یابی و ترافیک Maps – Navigation & Transit

   

  بررسی مشکلات نرم افزار تپسی Tap30 سفیران

  مشکل چهارم نرم افزاری در برنامه Tap30 تپسی ویژه سفیران: 

  مشکل بعدی ، خطا در آنلاین شدن در برنامه هست ، برای حل این ابتدا برقراری ارتباط با اینترنت خود را با توجه به مراحل قبل چک کنید، 2. از داخل برنامه تپسی tap30 در صفحه حساب کاربری گزینه خروج را انتخاب کنید و از تپسی tap30 خارج شوید حال از تنظیمات گوشی به Application manager بروید و نرم افزار tap30 را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید سپس، Force close ر انتخاب نمایید. و دوباره نرم افزار تپسی را باز کنید مشکل شما احتمالا حل شده باشد.

   

  بررسی مشکلات نرم افزار تپسی Tap30 سفیران

  مشکل پنجم نرم افزاری در برنامه Tap30 تپسی ویژه سفیران: 

  مشکل بعدی عدم دریافت درخواست سفر هست ، این مشکل چند دلیل میتواند داشته باشد ، دلیل اول زیاد بودن تعداد سفیران در آن منطقه که هستید ، که برای رفع این مشکل کاری از شما ساخته نیست! دلیل دوم مشکل اتصال اینترنت که به مراحل قبل رجوع نمایید. دلیل سوم تنظیمات GPS که دقت کنید از لینک آموزش پیگیری کنید. اگر همه اینها درست بود، از حساب کاربری خود خارج شوید، از قسمت تنظیمات گوشی به Application manager بروید و نرم افزار tap30 را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید، روی clear data و clear cash کلیک کنید و سپس برنامه پاک کنید و دوباره نصب نمایید.

  امیدواریم این آموزش ( بررسی مشکلات نرم افزار تپسی Tap30 سفیران ) اختصاصی موبفا به شما سفیر تپسی tap30 کمک کرده باشد. اگر مشکلات دیگری دارید در پایین همین آموزش بپرسید، حتی المقدور پاسخگو خواهیم.

  لینک مستقیم : دانلودفایل
  پسورد فایل : www.Mobfa.Org
  حجم : مگابایت
  کپی برداری از مطالب سایت "موبفا" فقط با ذکر منبع امکان پذیر است.
  نوشته : Javad Mobfa , نظرات [۰]


 • آخرین مطالب ارسالی